O firmie

Zapraszamy do salonu dekoracji wnętrz Gracja. Nasza specjalność to kompleksowe podejście – od pomiaru przez projekt, demontaż starych elementów wyposażenia po instalację nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości. Lubimy też wyzwania – jeśli masz nietypowe okna, znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązania i doświadczonych montażystów.

Od roku 1996 aktywnie działamy w branży tekstylnej. Współpracujemy z uznanymi dekoratorami wnętrz i renomowanymi firmami z całego świata ceniącymi sobie jakość. Nasze tkaniny są łatwe w pielęgnacji. Posiadamy bogatą gamę wzorów i kolorów. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia wnętrz w tekstylia.

Nasze prace rozpoczynamy od konsultacji dekoratorskich, gdzie staramy się doradzić Państwu najbardziej praktyczne rozwiązania odnośnie zawieszenia dekoracji. Dzięki naszym materiałom firanowym, zasłonowym i tapicerskim mogą Państwo bardzo prosto skoordynować spójność kolorów i wzorów we wnętrzu. Wykonujemy pomiary z natury, gwarantując tym samym prawidłowe uszycie dekoracji. Wykonujemy odręczne projekty, tak aby przybliżyć wyobraźni, jak dekoracja będzie wyglądać po jej wykonaniu.

Posiadamy własną pracownię krawiecką wyposażoną w profesjonalne maszyny przemysłowe. Nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem gwarantują najwyższą jakość szycia, oraz dbałość o detale. Świadczymy usługi montażowe – montujemy szyny, karnisze, mechanizmy do rolet oraz zawieszamy i modelujemy gotową już konfekcję u Klienta. Realizujemy usługę upinania i prania dekoracji okiennych.

TOP